Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 96 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Metal Type | aluminum |
| Installation Method | Assembly |
| Size | 84x145cm, 78*130cm |
| Style | Minimalist Modern |
| Material | Metal, Aluminum, fabric |
| Model Number | ML-003, ML-003 |
| Origin | Mainland China |
| Place Of Origin | China |
| Type | set |
| Product name | Retractable Baby Gate |
| Season | All-Season |
| Room Space | Kitchen, Bedroom, Indoor and Outdoor, Kids Room, Baby Care Room |
| Function | Baby Security, pet gate |
| Color | White, Black, Grey |
| Packing | 84x145cm 33"x55" |
| Weight | 1.8kg/pc |
| Usage | baby security gate |
Instock
There are no reviews yet.