Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 9.246 kg |
|---|---|
| Dimensions | 104 × 76 × 15 cm |
| General Use | Commercial Furniture |
| Origin | Mainland China |
| Type | Office Furniture |
| Specific Use | Magazine Rack |
| Material | Metal |
| Metal Type | Steel, Iron, Aluminum Alloy |
| Adjustable Height Range | 107-210cm/42-82.7inch |
| Whiteboard Size | 70*100cm/28*40inch |
Instock
There are no reviews yet.