Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 50 cm |
| Is Rotatable | Yes |
| With Handrails | YES |
| Backrest Height | <125mm->800mm |
| With Rollers | Yes |
| Origin | Mainland China |
| General Use | Commercial Furniture |
| Brand Name | XMSJ |
| Specific Use | Office Chair |
| Type | Office Furniture |
| Folded | Yes |
| Material | GenuineLeather |
| Style | Executive Chair, Lift Chair, Swivel Chair |
Instock
There are no reviews yet.