Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Origin | US(Origin) |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Shape | Rectangular, Rectangular |
| Product Dimensions | 23.6D x 63W x 29.8H |
| Color | Black |
| Style | Modern |
| Base Material | Metal |
| Top Material Type | Wood |
| Finish Type | Laminated |
| Special Feature | Storage, Compact |
| Room Type | Office, Bedroom, Living Room, Classroom, Study Room |
| Recommended Uses For Product | Office, Working, Writing, Gaming |
| Desk design | Writing Desk |
Instock
There are no reviews yet.