Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 64 × 33 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| General Use | Commercial Furniture |
| Size | 25.20*12.99*3.15in |
| Origin | Mainland China |
| Type | Office Furniture |
| Specific Use | Magazine Rack |
| Material | Metal |
Instock
There are no reviews yet.