Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.251 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 35 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| With Rollers | Yes |
| is_customized | Yes |
| Origin | Mainland China |
| General Use | Commercial Furniture |
| Model Number | Pulley leather chair |
| Size | 34*29 * 38cm |
| Specific Use | Office Chair |
| Type | Office Furniture |
| Folded | No |
| Material | Synthetic Leather |
| Feature1 | Small Stool |
| Feature2 | Mobile Low Stool |
| Feature3 | with Backrest |
| Feature4 | with Wheels |
| Feature5 | Adjustable |
| Feature6 | Rotating Seat |
| Feature7 | household Low Stool |
| Feature8 | Minimalist style |
| Feature9 | Multi-functional |
| Feature10 | Versatile Small Stool |
Instock
There are no reviews yet.