Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.93 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 34 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| With Keyboard Shelf | No |
| With Cabinet | No |
| With Storage | No |
| Scene | Outdoor, living room, bedroom |
| Model Number | sxzz-2 |
| With Rollers | No |
| Specific Use | Computer Desk |
| Folded | No |
| Is Adjusted | not |
| General Use | Commercial Furniture |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | FLY HONOUR |
| Size | 43cmx33cm |
| Material | Wooden |
| Type | School Furniture |
| Shape | Rectangular |
| Place Of Origin | Zhejiang |
| Pattern Type | Solid color |
| Style | Laptop Desk |
Instock
There are no reviews yet.