Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 40 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| is_customized | Yes |
| Origin | US(Origin) |
| General Use | Commercial Furniture |
| Brand Name | YANYING |
| Specific Use | Office Chair |
| Type | Office Furniture |
| Folded | Yes |
| Style | Executive Chair |
| Size | PU Leather |
| Product Dimensions | 25D x 23W x 40H |
| Color | White |
| Back Style | Solid Back |
| Material | Leather |
| Frame Material | Alloy Steel |
| Seat Material Type | Foam |
| Maximum Weight Recommendation | 330 Pounds |
Instock
There are no reviews yet.