Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 50 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Scene | * |
| Model Number | * |
| Specific Use | Computer Desk |
| Is Adjusted | Yes |
| General Use | Commercial Furniture |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | XMSJ |
| Size | 31.5 in x 15.7 in x 29.8 in |
| Material | Metal |
| Type | School Furniture |
| Shape | Rectangular |
| Place Of Origin | * |
| Pattern Type | * |
| Style | PC Desk |
Instock
There are no reviews yet.