Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 59 × 33 × 58 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Is Rotatable | Yes |
| With Handrails | YES |
| Backrest Height | <=125mm |
| With Rollers | Yes |
| is_customized | No |
| Origin | Mainland China |
| General Use | Commercial Furniture |
| Model Number | S6 |
| Size | Big |
| Specific Use | Office Chair |
| Type | Office Furniture |
| Folded | Yes |
| Material | Lacework |
| Style | Executive Chair, Lift Chair, Swivel Chair |
| Feature 1 | Chaise gaming |
| Feature 2 | Ergonomic Adjustable Backrest |
| Feature 3 | Computer Chair |
| Feature 4 | Gaming Chair |
| Feature 5 | Nylon feet |
Instock
There are no reviews yet.