Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 14.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Is Rotatable | Yes |
| With Handrails | YES |
| With Rollers | Yes |
| Origin | Mainland China |
| General Use | Commercial Furniture |
| Model Number | None |
| Size | 51*48*105cm |
| Specific Use | OFFICE CHAIR |
| Type | Office Furniture |
| Folded | No |
| Material | Synthetic Leather |
| Style | Lift Chair, Swivel Chair |
Instock
There are no reviews yet.