Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.437 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 33 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Material | Wooden, 9mm Multi-Layer Solid Wood Board, High-Density Sponge, ABS Plastic |
| Shape | Rectangular |
| Portable Lap Laptop Desk | Laptop Stand |
| Home Office Lap Desk | Laptop Table |
| Size | 425.00×320.00×80.00mm/16.73×12.6×3.15inch |
Instock
There are no reviews yet.