Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 40 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Specific Use | Computer Desk |
| Folded | Yes |
| Origin | US(Origin) |
| Brand Name | YANYING |
| Shape | L Shape, Rectangular |
| Style | PC Desk, Farmhouse |
| Product Dimensions | 276D x 788W x 2953H |
| Color | Brown |
| Base Material | Engineered Wood |
| Finish Type | Painted |
| Special Feature | Ergonomic Scratch Resistant Rust Resistant |
| Room Type | Office Study Room |
| Recommended Uses For Product | Writing Gaming |
| Mounting Type | Freestanding |
| Desk design | Executive Desk Computer Desk |
| Top Material Type | Engineered Wood |
| Number of Drawers | 1 |
Instock
There are no reviews yet.