Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Is Rotatable | Yes |
| With Handrails | Arms Included |
| Backrest Height | <125mm->800mm |
| With Rollers | Yes |
| is_customized | No |
| Origin | US(Origin) |
| General Use | Commercial Furniture |
| Specific Use | Office Chair |
| Type | Office Furniture |
| Folded | No |
| Material | Mesh |
Instock
There are no reviews yet.