Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 40 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Origin | US(Origin) |
| Brand Name | TANGXU |
| Specific Use | Office Chair |
| Type | Office Furniture |
| Folded | Yes |
| Product Dimensions | 177D x 208W x 40H |
| Color | Cat Black |
| Back Style | Solid Back |
| Special Feature | Ergonomic Rolling Cushion Availability |
| Material | Leather Suede |
| Item Weight | 1998 Kilograms |
| Frame Material | Alloy Steel |
| Seat Material Type | Leather |
Instock
There are no reviews yet.