Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10.901 kg |
|---|---|
| Dimensions | 79 × 66 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| With Keyboard Shelf | Yes |
| With Cabinet | No |
| With Storage | No |
| With Rollers | Yes |
| Specific Use | Computer Desk |
| Folded | No |
| General Use | Commercial Furniture |
| Origin | Mainland China |
| Size | 70*30.5*72.4-126cm |
| Material | MDF, Carbon Steel |
| Type | School Furniture |
| Shape | Rectangular |
| Style | Laptop Desk |
Instock
There are no reviews yet.