Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 23 × 24 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Origin | US(Origin) |
| Voltage | 0.01 Volts |
| Recommended Uses For Product | Drilling, Air Brushing, Spraying, Nailing |
| Power Source | air-powered |
| Noise Level | 78.5 dB |
Instock
There are no reviews yet.