Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 54 × 22 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| With Keyboard Shelf | No |
| With Cabinet | No |
| With Storage | No |
| With Rollers | No |
| Specific Use | Computer Desk |
| Folded | No |
| General Use | Commercial Furniture |
| Origin | Mainland China |
| Size | 50 x 20 x 7.7cm |
| Material | Wooden |
| Type | School Furniture |
| Shape | Rectangular |
| Place Of Origin | GUA |
| Style | PC Desk |
Instock
There are no reviews yet.