Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 21.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 90 × 45 × 180 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| General Use | Commercial Furniture |
| Size | 45*90*180cm |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | diowewea |
| Type | Office Furniture |
| Specific Use | Magazine Rack |
Instock
There are no reviews yet.