Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 22.19 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 21 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Is Rotatable | Yes |
| With Handrails | YES |
| Backrest Height | <125mm->800mm |
| With Rollers | Yes |
| is_customized | No |
| Origin | Mainland China |
| General Use | Commercial Furniture |
| Model Number | M57 |
| Brand Name | Sihoo |
| Size | 30.31"x 13.39" x 21.26 " |
| Specific Use | Office Chair |
| Type | Office Furniture |
| Folded | No |
| Material | Metal |
| Style | Executive Chair, Lift Chair, Mesh Chair, Swivel Chair |
Instock
There are no reviews yet.