Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 58 × 56 × 26 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Is Rotatable | Yes |
| With Handrails | No |
| With Rollers | Yes |
| is_customized | No |
| Origin | Mainland China |
| General Use | Commercial Furniture |
| Brand Name | Vinsetto |
| Size | 19" W X 20.75" D X 31.5" -35.5" H |
| Specific Use | Office Chair |
| Type | Office Furniture |
| Folded | No |
| Material | Fabric |
| Style | Executive Chair |
Instock
There are no reviews yet.