Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 9.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 51 × 44 × 17 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| General Use | Commercial Furniture |
| Size | 40*40*118cm |
| Origin | Mainland China |
| Folded | No |
| Type | Office Furniture |
| Specific Use | Magazine Rack |
| Material | Wood |
Instock
There are no reviews yet.