Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 40 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Origin | US(Origin) |
| Brand Name | TANGXU |
| Specific Use | Office Chair |
| Type | Office Furniture |
| Folded | Yes |
| Product Dimensions | 204D x 236W x 443H |
| Color | White |
| Back Style | Solid Back |
| Special Feature | Upholstered Leather Adjustable Height Arm Rest Rolling S |
| Material | Leather |
| Item Weight | 3373 Pounds |
| Frame Material | Metal |
| Seat Material Type | Memory Foam |
Instock
There are no reviews yet.