Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 12.247 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 × 46 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Origin | US(Origin) |
| General Use | Commercial Furniture |
| Size | 19.1D x 19.7W x 29.6H in |
| Specific Use | Office Chair |
| Type | Office Furniture |
| Product Dimensions | 19.1D x 19.7W x 29.6H in |
| Item Weight | 27 Pounds |
Instock
There are no reviews yet.