Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 18.78 kg |
|---|---|
| Dimensions | 83 × 60 × 32 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Is Rotatable | Yes |
| With Handrails | YES |
| Backrest Height | <125mm->800mm |
| With Rollers | Yes |
| is_customized | No |
| Origin | Mainland China |
| General Use | Commercial Furniture |
| Model Number | Gaming Chair Office Chair |
| Brand Name | Hommpa |
| Size | 60x60x121-131cm 23.6×23.6×47.6-51.6" |
| Specific Use | Office Chair |
| Type | Office Furniture |
| Folded | Yes |
| Material | Synthetic Leather |
| Style | Executive Chair, Lift Chair, Mesh Chair, Swivel Chair |
Instock
There are no reviews yet.