Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 40 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Specific Use | Computer Desk |
| Folded | Yes |
| General Use | Commercial Furniture |
| Origin | US(Origin) |
| Brand Name | YANYING |
| Type | School Furniture |
| Shape | L Shape, LShape |
| Style | PC Desk, Farmhouse |
| Product Dimensions | 217D x 69W x 30H |
| Color | White |
| Base Material | Engineered Wood |
| Finish Type | Powder Coated |
| Special Feature | BuiltIn USB Outlet |
| Recommended Uses For Product | Working Writing |
| Mounting Type | Tabletop |
| Furniture leg material | Engineered Wood |
| Desk design | Executive Desk Computer Desk |
| Top Material Type | Engineered Wood |
| Number of Drawers | 4 |
Instock
There are no reviews yet.