Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 40 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Specific Use | Computer Desk |
| Folded | Yes |
| General Use | Commercial Furniture |
| Origin | US(Origin) |
| Brand Name | TANGXU |
| Shape | L Shape, LShape |
| Product Dimensions | 189D x 785W x 307H |
| Color | Grey Oak |
| Style | Modern |
| Base Material | Alloy Steel |
| Finish Type | Powder Coated |
| Special Feature | Reversible |
| Mounting Type | Freestanding |
| Item Weight | 80 Pounds |
| Furniture Finish | Black |
| Desk design | Computer Desk |
| Top Material Type | Engineered Wood |
| Number of Drawers | 7 |
Instock
There are no reviews yet.