Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 4 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| is_customized | No |
| Origin | US(Origin) |
| Style | Minimalist Modern |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| With Storage | No |
| Folded | No |
| Appearance | Modern Style |
| Product Dimensions | 2375D x 4725W x 165H |
| Color | Light Brown Oak |
| Product Care Instructions | Wipe with Dry Cloth Wipe with Damp Cloth |
| Recommended Uses For Product | Reading Meeting Writing Dining |
| Item Weight | 80 Pounds |
| Frame Material | Engineered Wood |
| Top Material Type | Engineered Wood |
| Shape | Oval |
Instock
There are no reviews yet.