Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 17.69 kg |
|---|---|
| Dimensions | 79 × 44 × 44 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Type | Bedroom Furniture, Foam |
| is_customized | No |
| General Use | Home Furniture |
| Health Functions | No |
| Origin | Mainland China |
| Mattress Filling | Memory Foam |
| Thickness | Under 8" |
| CN | Jiangsu |
| Place Of Origin | China |
Instock
There are no reviews yet.