Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 27.488 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 80 × 136 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | Minimalist Modern |
| Installation Method | Assembly |
| Appearance | Modern Style |
| General Use | Home Furniture |
| Specific Use | Dresser |
| Origin | US(Origin) |
| Number Of Drawers | 2 |
| With Mirror | Yes |
| Type | Bedroom Furniture |
| Product Dimensions | 15.75"D x 31.5"W x 53.6"H |
| Material | Engineered Wood |
| Item Weight | 60.6 Pounds |
| Size | 15.75*31.5*53.6in |
Instock
There are no reviews yet.