Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 21 × 19 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Origin | Mainland China |
| With Storage | No |
| Width(Mattress Size) | >2000mm |
| Use | home |
| Season | Spring |
| is_customized | Yes |
| Wash | Mechanical Wash |
Instock
There are no reviews yet.