Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 39 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | 12" Legs |
| Folded | No |
| Brand Name | RUO WU |
| Material | Metal |
| With Storage | Yes |
| Width(Mattress Size) | other |
| Size | King |
| Product Dimensions | 78.7"L x 73.4"W x 14.7"H |
| Color | Black |
| Item Weight | 140 pounds |
| Maximum Weight Recommendation | 900 Pounds |
Instock
There are no reviews yet.