Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 3 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| is_customized | No |
| Origin | US(Origin) |
| Style | Minimalist Modern |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| With Storage | No |
| Folded | No |
| Appearance | Modern Style |
| Product Dimensions | 22D x 48W x 22H |
| Maximum Weight Recommendation | 150 Pounds |
| Color | Light Rustic Oak |
| Product Care Instructions | Wipe with Dry Cloth |
| Frame Material | Engineered Wood |
| Top Material Type | Engineered Wood |
Instock
There are no reviews yet.