Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 112 × 23 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Model Number | JJ-XZ182-WSF |
| General Use | Home Furniture |
| Specific Use | Coat Rack |
| Type | Living Room Furniture |
| Brand Name | Wisfor |
| Origin | Mainland China |
| Material | Wooden, Metal Iron + MDF board |
| Net Weight | 4kg/ 8.8 lbs |
| Weight Capacity | 30kg/ 66 lbs |
| Product Dimension | 100x25x22cm/ 39.3×9.8×8.6 inch |
Instock
There are no reviews yet.