Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 18.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 71 × 58 × 48 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Size | 16kg |
| Is Customized | Yes |
| Folded | Yes |
| Material | Metal |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.