Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 52.98 kg |
|---|---|
| Dimensions | 220 × 156 × 123 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| is_customized | Yes |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | MAYIHOFIYd |
| Folded | No |
| Material | Metal |
| With Storage | Yes |
| Width(Mattress Size) | 1000mm |
Instock
There are no reviews yet.