Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 43.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 198 × 28 × 28 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Type | Bedroom Furniture |
| General Use | Home Furniture |
| Brand Name | Vesgantti |
| Origin | Mainland China |
| Mattress Filling | Memory Foam, spring |
| Thickness | 10" |
| CN | Guangdong |
Instock
There are no reviews yet.