Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 49.895 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 177 × 148 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 15 x 70 x 58.5 inches, 70" |
| General Use | Home Furniture |
| Specific Use | TV Stand |
| Type | Living Room Furniture |
| Brand Name | tongyue |
| Origin | US(Origin) |
| Installation Method | Assembly |
| Material | Wooden |
| Appearance | Modern Style |
| color | Walnut |
| Item Depth | 17 inches |
| Item Weight | 110 Pounds |
| Style | TV Stand Entertainment Center |
| Shape | Rectangular |
Instock
There are no reviews yet.