Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Theme | Transportation, Sports, Music |
| Certification | China certified (3C), Europe certified (CE), USA certified (UL), CE, DOT, TGA, UL |
| Model Number | 0054 |
| Brand Name | Black Lotus |
| Recommend Age | 7-12Y, 12+y, 18+ |
| Origin | Mainland China |
| Name | Hockey Pucks ice ball |
| Size | about 7.5*2.5cm |
| weight | about 110g |
| material | PVC and PE |
| Color | 6 Color for choice |
Instock
There are no reviews yet.