Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 40 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| is_customized | Yes |
| Style | Minimalist Modern, Modern |
| Specific Use | Bookcase |
| General Use | Home Furniture |
| Type | Living Room Furniture |
| Brand Name | TANGXU |
| Origin | US(Origin) |
| Appearance | Modern Style |
| Product Dimensions | 20D x 20W x 71H |
| Room Type | Living Room Bedroom Study Room Home and Office |
| Number of Shelves | 6 |
| Special Feature | Shelves Drawers Baffle |
| Age Range (Description) | Adult |
| Finish Type | Laminated |
| Assembly Required | Yes |
| Number of Items | 1 |
| Material | Engineered Wood |
| Mounting Type | Floor Mount |
| Shelf Type | Engineered Wood |
| Shape | Rectangular |
Instock
There are no reviews yet.