Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 49 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 21 × 21 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Width or Diameter | Normal(1200mm<,≤1600mm) |
| With Rollers | No |
| Style | Minimalist Modern |
| Shape | Rectangle |
| Is Turntable | No |
| Finishes Material | Tempered Glass |
| Applicable Number | 4 |
| Specific Use | Dining table |
| Size | 51.18"L x 29.53"W x 29.92"H, 1 Table & 4 Chairs |
| Type | Dining Room Furniture |
| Origin | US(Origin) |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Folded | No |
| Material | Tempered Glass and Metal |
| General Use | Home Furniture |
| Appearance | Modern Style |
| Assembly Required | -Yes |
Instock
There are no reviews yet.