Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 4 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Specific Use | Bookcase |
| General Use | Home Furniture |
| Type | Living Room Furniture |
| Origin | US(Origin) |
| Number of Shelves | 3 |
| Special Feature | Drawer |
| Product Dimensions | 16D x 45W x 75H |
| Style | Farmhouse |
| Age Range (Description) | Adult |
| Finish Type | Antique |
| Brand | Signature Design by Ashley |
| Product Care Instructions | Wipe with Dry Cloth |
| Assembly Required | Yes |
| Material | Wood |
| Mounting Type | Wall Mount |
| Shelf Type | Tiered Shelf |
| Shape | Rectangular |
Instock
There are no reviews yet.