Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 4 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | Minimalist Modern, Modern |
| General Use | Home Furniture |
| Specific Use | Shoe Rack |
| Type | Living Room Furniture |
| Origin | US(Origin) |
| Brand Name | YANYING |
| Installation Method | Assembly |
| Appearance | Modern Style |
| Product Dimensions | 126D x 315W x 677H |
| Color | 10tier Grey |
| Special Feature | Space Saving |
| Material | Bamboo |
| Shape | Rectangular |
| Item Weight | 38 Pounds |
Instock
There are no reviews yet.