Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 4 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Appearance | Modern Style |
| Style | Minimalist Modern, Rustic |
| Installation Method | Assembly |
| Origin | US(Origin) |
| Brand Name | CHENGWEI |
| Specific Use | Wardrobe |
| Type | Bedroom Furniture |
| Product Dimensions | 1575D x 59W x 32H |
| Color | Rustic Grey |
| Mounting Type | Floor Mount |
| Room Type | Dressing Room Living Room Guest Room Bedroom Hallway |
| Material | Engineered Wood |
| Finish Type | Wood |
| Number of Drawers | 6 |
Instock
There are no reviews yet.