Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 50.349 kg |
|---|---|
| Dimensions | 220 × 166 × 129 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Origin | US(Origin) |
| Material | Wood |
| With Storage | No |
| Width(Mattress Size) | 1600mm |
| Product Dimensions | 87"L x 65.7"W x 50.8"H |
| Item Weight | 111 pounds |
Instock
There are no reviews yet.