Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 46 × 35 × 10 cm |
| Size | 44x34x9.5cm |
| Is Customized | No |
| Folded | No |
| Material | Plastic |
| Origin | Mainland China |
| Feature | Mobility Step Stool |
| Feature 1 | Non Slip Stool |
| Feature 2 | Safe Step Riser |
| Feature 3 | For Shower |
Instock
There are no reviews yet.