Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 31.978 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 149 × 44 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 15.5"D x 59"W x 17.5"H |
| General Use | Home Furniture |
| Specific Use | TV Stand |
| Type | Living Room Furniture |
| Brand Name | tongyue |
| Origin | US(Origin) |
| Installation Method | Assembly |
| Material | Engineered Wood |
| Appearance | Modern Style |
| Recommended Uses For Product | home storage and display |
| Shape | Rectangular |
| Size of Each Open Compartment | 22.5" x 13.5" x 6.5" (L x W x H) |
| Size of Each Side Cabinet | 13.5" x 6" x 6.5" (L x W x H) |
| Weight Limit | 350 pounds |
Instock
There are no reviews yet.