Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Origin | US(Origin) |
| Folded | No |
| Material | Wood |
| With Storage | Yes |
| Width(Mattress Size) | 1400mm, 1600mm, 1900mm |
| Product Dimensions | 92.91"L x 63.18"W x 35.1"H |
Instock
There are no reviews yet.