Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 40 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| is_customized | Yes |
| Origin | US(Origin) |
| Style | Minimalist Modern |
| Brand Name | YANYING |
| Appearance | Modern Style |
| Product Dimensions | 195D x 394W x 165H |
| Maximum Weight Recommendation | 110 Pounds |
| Color | White |
| Product Care Instructions | Damp cloth |
| Item Weight | 42 Pounds |
| Frame Material | Engineered Wood |
| Top Material Type | Wood |
| Shape | Rectangular |
Instock
There are no reviews yet.