Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 40 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Origin | US(Origin) |
| Product Dimensions | 5433D x 185W x 3622H |
| Shelf Type | Tiered Shelf |
| Frame Material | MdfSolid WoodWooden |
| Color | White |
| Material | Engineered Wood |
| Assembly Required | Yes |
Instock
There are no reviews yet.